منو اصلی
اخبار > ژاپنی‌‌هایی که فارسی یاد می‌گیرند + تصاویر


  چاپ        ارسال به دوست

ژاپنی‌‌هایی که فارسی یاد می‌گیرند + تصاویر

ژاپنی‌‌ها با شرکت در دوره‌های آموزش مجازی رایزنی فرهنگی كشورمان، زبان فارسي را فرا مي‌گيرند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي، در ادامه برگزاری سلسله دوره‌های آموزشی زبان و ادبیات فارسی و علیرغم شرایط کرونایی، دوره آموزش زبان فارسی به صورت مجازی از سوی رایزنی فرهنگی و نماینده بنیاد سعدی در ژاپن آغاز شد.

هجدهمین دوره (پنجمین دوره مجازی) کلاس‌های آموزشی ویژه بزگسالان، با حضور 113 نفر از علاقه‌مندان  فارسی آموز برای ترم جدید برگزار شد که مورد استقبال علاقه‌مندان و فرهنگ دوستان ژاپنی قرار گرفت.

همچنین، از هفته گذشته نیز دومین دوره مجازی آموزش مجازی ویژه کودکان با حضور 11 نفر از فرزندان ایرانی ـ ژاپنی و افغانستانی دایر شده است.

در دوره هجدهم آموزش مجازی زبان فارسی نیز با توجه به زمینه‌ها و اطلاع رسانی انجام شده علاوه بر توکیو، مخاطبانی از استان‌های دیگر همچون کیوتو، اوساکا، هیروشیما، چیبا، هوکایدو، اوکیناوا، سایتاما، هیوگو، شیگا، میاگی، ایباراکی، نارا، کوبه، یاماگاتا، کاناگاوا، کاگوشیما، توچیگی، فوکوئی و ... ثبت نام کردند که در 17 کلاس همزمان و هفتگی به صورت سطح بندی شده به همراه منابع درسی بنیاد سعدی آموزش‌های لازم را دریافت خواهند کرد.

دوره‌های آموزشی رایزنی فرهنگی کشورمان در توکیو علاوه بر دیگر دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی است که در شهرهای مختلف برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ص


٠٧:١٤ - سه شنبه ٣٠ شهريور ١٤٠٠    /    شماره : ٧٧٣٦٧٧    /    تعداد نمایش : ٢٢٦خروج