منو اصلی
اخبار > دوره آموزش مجازی زبان فارسی در ژاپن برگزار می‌شود


  چاپ        ارسال به دوست

ویژه کودکان و نوجوانان؛

دوره آموزش مجازی زبان فارسی در ژاپن برگزار می‌شود

در ادامه برگزاری سلسله دوره‌های آموزشی زبان و ادبیات فارسی، دوره آموزش مجازی زبان فارسی ویژه کودکان و نوجوانان از سوی رایزنی فرهنگی ایران و نماینده بنیاد سعدی در ژاپن برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و نماینده بنیاد سعدی در ژاپن در ادامه برگزاری سلسله دوره‌های آموزشی زبان و ادبیات فارسی، به دلیل شیوع کرونا دوره‌های مختلفی را به صورت مجازی و برخط برگزار می‌کند.

علیرغم آموزش زبان فارسی به تعدادی از فرزندان و کودکان و نوجوانان هموطنان ایرانی و دو رگه ایرانی ـ ژاپنی، با توجه به استقبال به عمل آمده و درخواست‌های ارائه شده برای برگزاری دوره‌های مستقل، مستمر و جداگانه، رایزنی فرهنگی و نمایندگی بنیاد سعدی در ژاپن، به منظور ارائه خدمات بهتر و بیشتر، دوره‌های جداگانه آموزش زبان فارسی ویژه کودکان و نوجوانان و از جمله فرزندان هموطنان ایرانی و دو رگه‌های ایرانی - ژاپنی را طراحی و پس از ثبت نام آغاز خواهد کرد.

پیش از این، آموزش زبان فارسی به تعدادی از کودکان و نوجوانان همزمان با دوره بزرگسالان از دو سال اخیر ارائه می‌شد اما با توجه به نیاز موجود و در ادامه به صورت جداگانه و در زمانبندی‌های مستقل اجرا خواهد شد.

دوره‌های آموزشی زبان فارسی رایزنی فرهنگی ایران در ژاپن، علاوه بر دیگر دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی ژاپنی به صورت مستقل برگزار می‌شود که پیش از کرونا به صورت حضوری و در دوره شیوع کرونا، به صورت مجازی با استقبال جدی مخاطبان و علاقه مندان ژاپنی برگزار می‌شود و با افزایش 35 درصدی به 120 نفر از سراسر ژاپن رسیده است.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر از برگزاری دوره و زمان بندی به زبان ژاپنی می‌توانند به نشانی اینترنتی b2n.ir/e24597 مراجعه کنند.

انتهای پیام/ص


٠٩:٢٩ - 1400/02/20    /    شماره : ٧٦٨٩٦٨    /    تعداد نمایش : ٥٨٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج