منو اصلی
اخبار > ایجاد تارنمای «روز جهانی قدس 2021» در پاریس


  چاپ        ارسال به دوست

ایجاد تارنمای «روز جهانی قدس 2021» در پاریس

 

به منظور معرفی روز قدس و همبستگی با ملت مظلوم فلسطین، تارنمای اینترنتی «روز جهانی قدس 2021» به همت رایزنی فرهنگی ایران در پاریس ایجاد شد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلانی، با توجه به جایگاه ویژه روز جهانی قدس نزد مسلمانان و محرومان جهان در حمایت از ملت مظلوم فلسطین، رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در فرانسه اقدامات بسیاری برای اعلام حمایت از قدس شریف و همبستگی با آزادگان جهان و گرامیداشت این روز بزرگ به ویژه در بستر فضای مجازی انجام داده است.

برای این منظور، جلسه هماهنگی با موضوع «بزرگداشت روز جهانی قدس» با حضور بهرام قاسمی، سفیر ایران در فرانسه و امیدی، رایزن دیپلماسی عمومی و مطبوعاتی سفارت برگزار شد. از این رو، ضمن ایجاد تارنمای رسمی «روز جهانی قدس 2021» به نشانی http://www.quds2021.fr محتوای موجود و تولید شده توسط نمایندگی فرهنگی ایران در پاریس در فضای مجازی به انتشار گذاشته شد.

تهیه متنی به زبان فرانسه به منظور معرفی روز جهانی قدس و همبستگی با ملت مظلوم فلسطین، نخستین بخش تارنمای مذکور بوده است.

علاوه بر آن، تارنمای روز جهانی قدس حاوی یک نمایشگاه مجازی عکس شامل 20 تصویر بومی سازی شده و مطابق استانداردهای فکری جامعه فرانسه و همچنین، دو نمایشگاه مجازی از مجموعه آثار بین‌المللی کاریکاتور، تهیه شده توسط مرکز بین‌المللی تبلیغ سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، بود.

در بخش سوم، سه نماهنگ مختلف با محوریت ابعاد گوناگون تهیه و در تارنمای روز جهانی قدس بارگذاری شد. تهیه، تدوین، صداگذاری و زیرنویس فرانسه «روزجهانی قدس» با نگاه گاهشمارانه تاریخی، از طرح اولیه روز جهانی قدس و همبستگی با ملت مظلوم فلسطین توسط امام راحل انقلاب اسلامی ایران، نشر نماهنگ انیمشن با عنوان «آرزوهای زندگی کودکان فلسطین» و ویرایش و نشر نماهنگ «زیتون» با جلوه‌هایی از قدس شریف و مظلومیت مسلمانان از دیگر این اقدامات است.

از دیگر فعالیت‌های متناسب با روز قدس این نمایندگی فرهنگی، بومی سازی محتوا به زبان فرانسه و نشر تعدادی پوستر از بیانات امام(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی جهت انتشار در فضای مجازی بوده است.

انتهای پیام/ص

 


٠٧:٥٢ - 1400/02/18    /    شماره : ٧٦٨٨٧٦    /    تعداد نمایش : ٥٤٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج