English|عربي
صفحه اصلي|اروپا - آمريكا|آفريقا - عربي|آسيا - اقيانوسيه|اخبار سازمان|آشنایی با سازمان
سه شنبه ٣٠ شهريور ١٤٠٠
ماه رمضان در اوگاندا و روایت‌های ساختگی رمضانی از اوگاندا و آفریقای مظلوم
ماه رمضان در اوگاندا و روایت‌های ساختگی رمضانی از اوگاندا و آفریقای مظلوم تاریخ ثبت : 1399/02/23
طبقه بندي : ,,
عنوان : ماه رمضان در اوگاندا و روایت‌های ساختگی رمضانی از اوگاندا و آفریقای مظلوم
نويسنده : <#f:1014/>
تهيه و تدوين : رایزنی فرهنگی ایران در اوگاندا
مترجم : محمدرضا قزلسفلی، رایزن فرهنگی ایران در کامپالا
منبع : <#f:1911/>
ارسالی : <#f:1017/>
كشور : <#f:1018/>
زبان اصلي : <#f:1019/>
تاريخ ورود اطلاعات : <#f:1020/>
خلاصه مقاله : <#f:1067/>
متن : <#f:1066/>
:

 

ماه مبارک رمضان در اوگاندا  و روایت های  ساختگی و توهین آمیز رمضانی از  اوگاندا و آفریقای مظلوم

   انتشار یک قصه توهین آمیز ، جعلی و تحریف شده تحت عناوین " زن هایی که قبل از افطار کتک می خورند! + تصاویر"  ، " رسم عجیب کتک زدن زنان قبل از افطار در کدام کشور مرسوم است ؟ " ، " زنانی که باید قبل از افطار کتک بخورند!/عکس  " ، زندگی عجیب زنان قبایل اوگاندا رسانه ای شد. این زنان باید قبل از افطار کتک بخورند ! + عکس "  ،  " این زنان باید قبل از افطار کتک بخورند ! + عکس / اوگاندا  " ، " زنانی که قبل از افطار کتک می‌خورند!! " ، زنان اوگاندا قبل از افطار لت و کوب می شوند " و ....    "  امسال نیز در ده ها سایت ها و شبکه های فارسی زبان کشورمان تکرار شده است.

  انتشار این اتهام بزرگ از ماه مبارک رمضان 1395سال  برابر با 2016 از سوی سایت های خبری شروع و تا ضیافت الله 1441 برابر با 1399 بدون توجه به صحت و سقم آن که توهینی علیه  ملت اوگاندا می باشد باز نشر می شده است .

   قصه ای بی پایه ، بی اساس و بدون داشتن منشاء و منبع موثق به مردم اوگاندا و مسلمانان قبیله لانگو واقع در شمال این کشور نسبت داده می شود . روایتی بی سند و ساختگی که خود مردم این کشور از آن بی اطلاع هستند .

   تحقیقات میدانی این نمایندگی حاکی از این است که  در قدیم الایام وقتی برخی از مردها  از مزرعه یا کارگاه خود به خانه بر می گشتند  اگر نهار و شام آن ها به خاطر سهل انگاری زنِ خانه آماده نبود عصبانی شده و احتمالا همسر خود را از فرط گرسنگی ، تشنگی و خستگی در حالت عصبانیت مورد عتاب و مجازات عمدتا کلامی و بعضا تنبیه بدنی قرار می داده است.

   این امر  که در آن ایام  در ماه مبارک رمضان نیز در بین مسلمانان آن قبیله نیز اتفاق می افتاده  به اوگاندا اختصاص نداشته و در مناطق روستائی خیلی از کشورها نیز روی می داده است.

   تعمیم عادت های موردی ، بسیار نادر و غلط به کل فرهنگ یک قبیله ، طایفه و ملت عقلا و شرعا قابل توجیح نبوده و به حکم  " النادر کالمعدم  " قاعدتا عدم وجود تلقی شده ،  ترویج و انتشار آن به نام یک ملت جفای بزرگی محسوب می شود .

  انتشار مجدد یک قصه  بی پایه و مستند سازی دورغین آن با انگیزه  جذب مخاطب و ایجاد بازارگرمی  آیا اساسا تعمیم دادن آن به یک طیف وسیعی از جامعه و ملت درست است؟  تعمیم یک قضیه از جزئی به کلی مبنی بر اینکه فرهنگ مردم فلان کشور چنین است.

    بنا بر این انتساب رسم و عادت نادر و موردی کتک زدن زنان قبل از افطار به کل قبیله لانگو و مردم اوگاندا به عنوان یک قاعده و رسم و رسوم حاکم  ، نوعی " مغالطه تعمیم جز به کل " بوده و شایسته نیست با انگیزه جلب و جذب مخاطب و بازارگرمی ، رسم و رسوم بی پایه و اساسی که اهداف استعماری و استحماری در آن ها نهفته است ، منتشر شود .

  متاسفانه این جعلیات را برخی به خاطر مرض های روانی خود  ساخته و منتشر می کنند. چهره غرب وحشی ولی  به ظاهر متمدن را ملت های جهان در بحران کرونا به روایت ظاهرا مستند و واقعی نخبگان آن ها در همین زمان دیدند .

   این در حالی است که فهم و شعوری روستائیان قاره آفریقا چه بسا در اخلاق و حسن معاشرت با خانواده بعضا از این شهری های متمدن غربی وحشی به مراتب بهتر بوده و هستند.

  حال دراین میان ممکن است در گوشه ای از آفریقا مردی با زن خود به هر انگیزه ای و بطور تصادفی قبل از افطار یا چاشت  و نهار ، دعوائی اعم از کلامی و فیزیکی داشته باشد این را نباید به یک ملت ، جغرافیا و یا فرهنگ تعمیم داد..  بی شک این داستانسرایی ها محصول دشمنان مسلمانان آفریقا و  با هدف ترسیم چهره ای زشت از اسلام توسط استعمارگران همه جانبه قاره آفریقا می باشد .

   برخی سایت های خبری به منظور جذب و جلب مشتری ، بازارگرمی و بزرگنمائی خود در کنار تیتر خبری قصه جعلی ، نادرست و تحریف شده خود کلمه تصاویر نیز برای تحریک مخالب قرار داده اند . این در حالی است که هیچ یک از تصاویر به اوگانداها شباهت نداشته و به جز یک مورد بقیه آفریقائی نمی باشند .  این خود دلیلی از ساختگی بودن محتوای قصه کتک خوردن زنان قبل از افطار در اوگاندا می باشد. 

   آری از یک قصه بی پایه و اساس چه تصویر و حکایت نادرستی ترسیم  و گزارش می شود . و از این دردناک تر یک قصه جعلی و ساختگی مربوط به یک قبیله کوچک اگر هم صحت داشته باشد چگونه به کل آن کشور و یا به کل قاره آفریقا تعمیم شده است .قس علی هذا .

  انتشار چنین قصه نادرست و قرار دادن تصاویری که هیچ کدام مربوط به مردم و مسلمان اوگاندا نمی باشد در سایت های خبری فارسی زبان کشورمان توهین آمیز تلقی شده و قطعا در نوع نگاه مردم اوگاندا نسبت به کشورمان تاثیر منفی داشته و  در تحقق اهداف دشمنان نسبت به  تیره نمودن روابط حسنه  دو کشور دوست تاثیر خواهد داشت .

  این در حالی است که دشمن تلاش می کند یک نکته تیره و تاریکی بین جمهوری اسلامی ایران و هر کشور آفریقائی یافته و آن را بزرگ نمائی نموده و  روند رو به رشد روابط  را متوقف یا کند نماید. توطئه ها و دسیسه هائی که محصولات آن ها در دراز مدت به ثمر می نشینند.

   خیلی کمتر عقل سلیمی این قصه را  می پذیرد که مردان مسلمان روزه دار در آستانه مغرب و در ماه مبارک رمضان همسران خود را  کتک زده و زنان با بدن مضروب و خونین اقدام به تهیه و پخت افطاری نمایند . این در حالی است زنان مسلمانان اوگاندا نیز  در خانه های خود و بعضا در  کنار کوچه و خیابان از ساعات بعد از ظهر مشغول پخت افطاری می باشند . پخت و پز و اطاعت از شوهر و رسیدگی به امور خانه و خانواده طبیعت یک زن آفریقائی می باتشد . حال چگونه است یک زن آفریقائی  بر خلاف طبیعت خود گام بردارد ؟

    دلائل دیگری بر بطلان قصه جعلی فوق الذکر این است که اکثریت جمعیت منطقه لانگو  در اوگاندا مسیحی بوده  و  مردان آن ها  نیز ظرف چهل روز روزه داری خود از  از مارس تا آوریل همسران خود را کتک نمی زنند.

   مضافا اینکه آقای میلتون اوبوتو اولین و سومین رئیس جمهور مسیحی اوگاندا بعدا استقلال   از منطقه لانگو اوگاندا می باشد . این گونه جعلیات توهین آمیز  نیز مانند ده ها قصه ساختگی  دیگر ریشه در اهداف استعماری انگلیسی دارد.

   نمونه هائی از جعلیات منتشر شده در سایت های خبری فارسی زبان عت عنوان زن هایی که قبل از افطار کتک می خورند به شرح ذیل می باشند :

زن هایی که قبل از افطار کتک می خورند! + تصاویر - اخبار گوناگون عادت عجیب مردم مسلمان اوگاندا در ماههای رمضان عادت عجیب مردم مسلمان اوگاندا در ماههای رمضان موجب حیرت کاربران شبکه های اجتماعی شده است. براساس این عادت مردان قبیله لانگو، قبل از افطار همسران خود را کتک می زنند. سپس زن پس از کتک خوردن اقدام به آماده سازی افطار می کند.. .اوگاندا از ۱۸۹۴ تا 1962 تحت‌الحمایه انگلستان بود. باشگاه خبرنگاران جوان.

 رسم عجیب کتک زدن زنان قبل از افطار در کدام کشور مرسوم است ؟ گاهی در برخی از کشور ها رسم های عحیبی میان مردم برقرار است که حیرت کشور ها ی همسایه را برمی انگیزد ؛ در اوگاندو رسمی عجیب و دور از انسانیت مبنی بر کتک زدن زنان قبل از افطار وجود دارد که موجب انتقاد مردم سراسر جهان به آن ها شده است .رویکرد امروز عادت عجیب مردم مسلمان اوگاندا در ماههای رمضان موجب حیرت کاربران شبکه های اجتماعی شده است.براساس این عادت مردان قبیله لانگو، قبل از افطار همسران خود را کتک می زنند. سپس زن پس از کتک خوردن اقدام به آماده سازی افطار می کند. http://www.rooykardemrooz.ir/news/4439

  زنانی که باید قبل از افطار کتک بخورند!/عکس . مردان قبیله لانگو، قبل از افطار همسران خود را کتک می‌زنند و سپس زن پس از این که به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفت اقدام به آماده سازی افطار می‌کند . شفاآنلاین زنان مسلمان بر حسب عادت عجیب و غریب باید در ماه رمضان و قبل از افطار از همسرانشان کتک بخورند به طوری که به شدت زخمی شوند. این زنان مسلمان بر حسب عادت عجیب و غریب باید در ماه رمضان و قبل از افطار از همسرانشان کتک بخورند به طوری که به شدت زخمی شوند.

 https://www.shahrekhabar.com/analysis/158799372085798

  به گزارش پایگاه خبری نشان : زندگی عجیب زنان قبایل اوگاندا رسانه ای شد. این زنان باید قبل از افطار کتک بخورند ! + عکس / اوگاندا انتشار : ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۳ . سرویس اجتماعی - زنان مسلمان در اوگاندا باید قبل از افطار کتک بخورند. زندگی عجیب زنان قبایل اوگاندا رسانه ای شد. این زنان مسلمان بر حسب عادت عجیب و غریب باید در ماه رمضان و قبل از افطار از همسرانشان کتک بخورند به طوری که به شدت زخمی شوند. همچنین براساس این عادت مردان قبیله لانگو، قبل از افطار همسران خود را کتک می‌زنند و سپس زن پس از این که به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفت اقدام به آماده سازی افطار می‌کند! این اقدام مردان و زنان اوگاندا سوژه پر بازدیدی شد.

https://www.barkhatnews.com/social/38408/these-women-must-be-beaten-before-iftar-photos-uganda

 عادت عجیب مردم مسلمان اوگاندا در ماه های رمضان موجب حیرت کاربران شبکه های اجتماعی شده که خبر مربوط به این عادت را مطالعه کرده اند. العالم: براساس این عادت مردان قبیله "لانگو" قبل از افطار همسران خود را لت می کنند سپس زن پس از لت و کوب اقدام به آماده سازی افطار می کند!

http://www.afghanirca.com/newsIn

این زنان باید قبل از افطار کتک بخورند ! + عکس / اوگاندا - رکنا

www.rokna.net › حوادث

Apr 27, 2020 - حوادث رکنا: زنان مسلمان در اوگاندا باید قبل از افطار کتک بخورند. ... همچنین براساس این عادت مردان قبیله لانگو، قبل از افطار همسران خود را کتک می‌زنند و سپس زن پس از این که به شدت مورد ... در این کشور مردان از زنان کتک می خورند!

زنانی که قبل از افطار کتک می‌خورند | کاوال

kavala.ir › زنانی-که-قبل-از-افطار-...

Apr 27, 2020 - زنانی که قبل از افطار کتک می‌خورند!! عادت عجیب وغریب، مردم مسلمان اوگاندا در ماه‌های رمضان موجب حیرت همه شده است! براساس این عادت مردان قبیله ...

زنانی که قبل از افطار کتک می‌خورند! - محشر: سرگرمی دانستنی ...

mahshar.com › ازدواج-و-همسرداری › ز...

May 11, 2019 - عادت عجیب وغریب، مردم مسلمان اوگاندا در ماه‌های رمضان موجب حیرت همه شده است! - زنانی که قبل از افطار کتک می‌خورند! - افطار, اوگاندا, زن, زن پس از کتک ...

کتک خوردن زنان قبل از افطار | ساعد نیوز

saednews.com › search-tag › کتک خ...

ساعد نیوز : زنان مسلمان در اوگاندا باید قبل از افطار کتک بخورند. ... افرادی که در خردسالی کتک می خورند و بلافاصله بعد از آن مورد نوازش قرار می گیرند، میدان ...

زنان این کشور قبل از افطار کتک می‎خورند!

www.fardanews.com › ... › آفریقا

Jun 19, 2016 - عادت عجیب مردم مسلمان اوگاندا در ماه های رمضان موجب حیرت کاربران شبکه های اجتماعی شده که خبر مربوط به این عادت را مطالعه کرده اند.

زنان این کشور قبل از افطار کتک می‎خورند!

www.fardanews.com › ... › آفریقا

Jun 19, 2016 - عادت عجیب مردم مسلمان اوگاندا در ماههای رمضان موجب حیرت کاربران شبکه های اجتماعی شده که خبر مربوط به این عادت را مطالعه کرده اند.

کوکول و کاکولی...

twitter.com › web › status

May 18, 2019 - ... قبل از افطار کتک می‌خورند!! عادت عجیب وغریب، مردم مسلمان اوگاندا در ماه‌های رمضان موجب حیرت همه شده است! براساس این عادت مردان قبیله لانگو، قبل ..

زنانی که قبل از افطار کتک می‌خورند! - تابناک |

www.tabnak.ir › ... › اجتماعی

Jun 21, 2016 - عادت عجیب مردم مسلمان اوگاندا در ماههای رمضان موجب حیرت کاربران شبکه های اجتماعی شده است.

زنانی که قبل از افطار کتک می خورند! - پیام آفتاب

www.payam-aftab.com › doc › news

زنانی که قبل از افطار کتک می خورند! اخبار گوناگون / خبر - دوشنبه ۳۱ جوزا ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۶. عادت عجیب مردم مسلمان اوگاندا در ماههای رمضان موجب حیرت کاربران شبکه های ...

زنانی که قبل از افطار کتک می خورند! - عصرایران

www.asriran.com › ... › بین الملل

Jun 20, 2016 - عادت عجیب مردم مسلمان اوگاندا در ماههای رمضان موجب حیرت کاربران شبکه های اجتماعی شده است. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، عادت عجیب مردم مسلمان ...

زنانی که قبل افطار کتک می خورند. به... - مرکز تندرستی و حقوق ...

www.facebook.com › posts

زنانی که قبل افطار کتک می خورند. به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری رکنا زنانی یک قبیله در اوگاندا قبل از افطار کتک می خورند این زنان مسلمان بر حسب عادت عجیب...

زنان | زنهایی که قبل از افطار کتک می خورند! - نمناک

namnak.com › کتک-زدن-زنان.p32637

Rating: 2.1 - ‎41 reviews

Jun 23, 2016 - کتک خوردن زنان قبل از افطار! همواره درباره رسوم عجیب و غریب مردم در نقاط مختلف دنیا شنیده ایم . اما رسم عجیب مردم اوگاندا در ماه رمضان حیرت همگان را ...

زنانی که قبل از افطار کتک می‌خورند! - آفتاب نیوز

aftabnews.ir › news › زنانی-که-قبل...

Jun 20, 2016 - عادت عجیب مردم مسلمان اوگاندا در ماههای رمضان موجب حیرت کاربران شبکه های اجتماعی شده است. براساس این عادت مردان قبیله "لانگو" قبل از افطار همسران ...

زنان | زنهایی که قبل از افطار کتک می خورند! - ویستا

vista.ir › ... › آداب و رسوم

کتک خوردن زنان قبل از افطار! همواره درباره رسوم عجیب و غریب مردم در نقاط مختلف دنیا شنیده ایم . اما رسم عجیب مردم اوگاندا در ماه رمضان حیرت همگان را برانگیخت .

زنانی که قبل از افطار کتک می‌خورند! - اقتصاد آنلاین

www.eghtesadonline.com › عمومی

Jun 20, 2016 - زنانی که قبل از افطار کتک می‌خورند! عادت عجیب مردم مسلمان اوگاندا در ماههای رمضان موجب حیرت کاربران شبکه های اجتماعی شده است. براساس این عادت ...

زنانی که قبل از افطار کتک می‌خورند - فرارو

fararu.com › اخبار › جهان

Jun 21, 2016 - عادت عجیب مردم مسلمان اوگاندا در ماههای رمضان موجب حیرت کاربران شبکه های اجتماعی شده است. به گزارش باشگاه خبرنگاران، براساس این عادت مردان ...

زن هایی که قبل از افطار کتک می خورند + عکس - شبکه خبری ...

tehrannews.ir › زن-هایی-که-افطار-ک...

Jun 20, 2016 - العالم؛. زنانی که قبل از افطار کتک می خورند! عادت عجیب مردم مسلمان اوگاندا در ماههای رمضان موجب حیرت کاربران شبکه های اجتماعی شده که خبر مربوط به ...

زنانی که قبل از افطار کتک می خورند! - جام جم آنلاین

jamejamonline.ir › news › زنانی-که-...

Jun 20, 2016 - عادت عجیب مردم مسلمان اوگاندا در ماههای رمضان موجب حیرت کاربران شبکه های اجتماعی شده است. زنانی که قبل از افطار کتک می خورند! به گزارش جام جم ...

زن هایی که قبل از افطار کتک می خورند + عکس - افکارنیوز

www.afkarnews.com › بخش-اجتماعی-5

Jun 23, 2016 - لازم بذکر است که سفره افطار فقط در مساجد برپا می شود. این زنان قبل از افطار کتک می خورند + عکس. در اوگاندا شخصی که با صدای طبل مردم را برای ...

زنانی که قبل از افطار کتک می‌خورند/عکس - رهیاب نیوز

rahyabnews.com › news › زنانی-که-...

Jun 21, 2016 - عادت عجیب مردم مسلمان اوگاندا در ماههای رمضان موجب حیرت کاربران شبکه های اجتماعی شده است.

زنانی که قبل از افطار کتک می خورند! | روشنگری

roshangari.info › ...

زنانی که قبل از افطار کتک می خورند! روشنگری.. عادت عجیب مردم مسلمان اوگاندا در ماههای رمضان موجب حیرت کاربران شبکه های اجتماعی شده ...

نگاه ایران - زنانی که قبل از افطار کتک می خورند

negahiran.ir › news

براساس این عادت مردان قبیله «لانگو» قبل از افطار همسران خود را کتک می زنند سپس ... در اوگاندا «مسحراتی» (شخصی که با صدای طبل مردم را برای سحری بیدار می کند) ...

زنانی که قبل از افطار کتک می خورند! - تابناک ایلام

www.tabnakilam.ir › news › زنانی-ک...

Jun 20, 2016 - عادت عجیب مردم مسلمان اوگاندا در ماههای رمضان موجب حیرت کاربران شبکه های اجتماعی شده است.

زنانی که قبل از افطار کتک می خورند! - ایران آنلاین

www.ion.ir › news

ایران آنلاین | اخبار ایران و جهان | Iran Online -زنانی که قبل از افطار کتک می خورند! : : عادت عجیب مردم مسلمان اوگاندا در ماههای رمضان موجب حیرت کاربران شبکه های ...

زنانی که قبل از افطار کتک می خورند! - صدای ایران

sedayiran.com › ... › اجتماعی

Jun 20, 2016 - براساس این عادت مردان قبیله "لانگو" قبل از افطار همسران خود را کتک می ... در اوگاندا "مسحراتی" (شخصی که با صدای طبل مردم را برای سحری بیدار می ...

زن هایی که قبل از افطار کتک می خورند + عکس - میانا

miana.ir › ...

Jun 23, 2016 - لازم بذکر است که سفره افطار فقط در مساجد برپا می شود. این زنان قبل از افطار کتک می خورند + عکس. در اوگاندا شخصی که با صدای طبل مردم را برای ...

زنانی که قبل از افطار کتک می‌خورند! - برترین ها

www.bartarinha.ir › news › زنانی-که...

Jun 21, 2016 - باشگاه خبرنگاران جوان: براساس این عادت مردان قبیله "لانگو" قبل از افطار همسران خود را کتک می زنند سپس زن پس از کتک خوردن اقدام به آماده سازی ...

زنانی که قبل از افطار کتک می خورند! - جام جم | خبر فارسی

khabarfarsi.com › ...

ابعاد اجتماعی رفتار دهه هشتادی ها. سنی هم می بینیم. این تحول خاص دهه هشتادی ها نیست یک فرایند تغییر در ارزشها، و هنجارها و سبک زندگی است که هم متولدین دهه های قبل، ...

زنان این کشور قبل از افطار کتک می خورند! ‎ - شمانیوز

www.shomanews.com › 801610-زنان...

Jun 20, 2016 - زنان این کشور قبل از افطار کتک می‎خورند! عادت عجیب مردم مسلمان اوگاندا در ماههای رمضان موجب حیرت کاربران شبکه های اجتماعی شده که خبر مربوط به ...

زنان این کشور قبل از افطار کتک می خورند!‎ - ساعت24

 www.saat24.news › news › زنان-این-...

Jun 19, 2016 - ساعت 24- عادت عجیب مردم مسلمان اوگاندا در ماههای رمضان موجب حیرت کاربران شبکه های اجتماعی شده که خبر مربوط به این عادت را مطالعه کرده اند.

زنانی که قبل از افطار کتک می‌خورند |

esfahanemrooz.ir › زنانی-که-...

زنانی که قبل از افطار کتک می‌خورند. عادت عجیب مردم مسلمان اوگاندا در ماههای رمضان موجب حیرت کاربران شبکه های اجتماعی شده است.

زنانی که قبل از افطار کتک می‌خورند!! عادت عجیب وغریب، مردم مسلمان اوگاندا در ماه‌های رمضان موجب حیرت همه شده است! براساس این عادت مردان قبیله لانگو، قبل از افطار ...

این زنان قبل از افطار کتک میخورند. - سایت خبری تحلیلی سلام دنا

salamdena.ir › news › این-زنان-قبل-ا...

Jun 20, 2016 - براساس این عادت مردان قبیله "لانگو" قبل از افطار همسران خود را کتک می ... در اوگاندا

زنانی که قبل از افطار کتک می خورند! - ترکمن سسی

www.turkmensesi.net › اخبار

Jun 21, 2016 - ترکمن سسی-عادت عجیب مردم مسلمان اوگاندا در ماههای رمضان موجب حیرت کاربران شبکه های اجتماعی شده است. به گزارش خبرنگار ترکمن سسی به نقل از ...

زنانی که قبل از افطار کتک می‌خورند!

badrpress.ir › news › زنانی-که-قبل-ا...

Jun 21, 2016 - به گزارش باشگاه خبرنگاران، براساس این عادت مردان قبیله "لانگو" قبل از افطار همسران خود را کتک می زنند سپس زن پس از کتک خوردن اقدام به آماده ...

زن هایی که قبل از افطار کتک می خورند! + تصاویر - پرشین وی

persianv.com › goonagoon › زن-هایی...

Jun 23, 2016 - براساس این عادت مردان قبیله لانگو، قبل از افطار همسران خود را کتک می زنند. سپس زن پس از کتک خوردن اقدام به آماده سازی افطار می کند. دیگر عادت ...

زنان این کشور قبل از افطار کتک می خورند ‎!

www.fardanews.com › ... › آفریقا

Jun 19, 2016 - عادت عجیب مردم مسلمان اوگاندا در ماههای رمضان موجب حیرت کاربران شبکه های اجتماعی شده که خبر مربوط به این عادت را مطالعه کرده اند.

: <#f:3905/>
تعداد نمایش : 1682 <<بازگشت

 

گزارش تصويري
 • برگزاري ششمین دور گفت‌وگوهای فرهنگی ایران و چین
  به همت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و آکادمی علوم چین، ششمین دور گفت‌وگوهای فرهنگی ایران و چین با حضور اندیشمندان، استادان و محققان دو کشور به صورت مجازی و به شکل وبینار برگزار شد.

 • برگزاری «محفل شعر امام رضا(ع)» در راولپندی پاکستان
  رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در اسلام‌آباد به مناسبت دهه کرامت، همایشی با عنوان «محفل شعر امام رضا(ع)» در خانه فرهنگ کشورمان در شهر راولپندی پاکستان برگزار کرد.

 • بازدید رایزن فرهنگی کشورمان از بیست‌و‌دومین دوره نمایشگاه کتاب بغداد
  حجت‌الاسلام والمسلمین غلامرضا اباذری، رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در عراق از بیست‌و‌دومین دوره نمایشگاه کتاب بغداد بازدید کرد.

 • تکاپوی مسلمانان جهان در روزهای پایانی رمضان + عکس
  تصاویر منتشر شده از روزهای ماه رمضان و تکاپوی مردم روزه‌دار نشان می‌دهد که شور و حال روزه‌داران سراسر جهان با روزهای اول ماه رمضان چندان تفاوتی نکرده است.

 • رونمايي از فصلنامه «الدراسات الادبیة» به زبان‌های فارسی و عربی در لبنان
  از سوي رايزني فرهنگي ايران در لبنان، فصلنامه «الدراسات الادبیة» به زبان‌های فارسی و عربی در «باغ زيتون» رونمايي شد.